Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,17 zł , zmiana od tamtej pory: -80,00%

Re: Normalna korekta nic nowego!!!

Zgłoś do moderatora
Ktos bardzo mądrze skupuje akcje i jeszcze pewnie podkręca drobnice na forum.

Dzisiejsze obroty to 260 tysięcy zł, średnia za ostatni kwartał to 3 tys dziennie - wiec zeby ktoś tyle mógł sprzedać, ktos dokladnie tyle musiał kupic. I tak to trwa pare dni, ktoś robi to w miare cicho (nie udało mu sie zupełnie cicho bo akcje i tak troche podskoczyły) i bardzo mądrze, a drobnica niech wyskakuje i ekscytuje sie na forum ze zarobiła 50%, jak akcje sa warte 3 zł / sztuke

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL -0,85% 0,23 2023-01-23 09:10:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.