Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł

Re: no to od jutra....

Zgłoś do moderatora
to tak dla przypomnienia ze akcje sprzedaje sie przed dywidenda, miłośnicy zaklejania dziur, w tym roku już ta spółka nie bedzie tak grana, moze troszke podniosą i to tyle, następne szczyty za rok jezeli dadza dywidende tak sowitą, po prostu chcieli wywalic akcje i to zrobili, a przykrywka byla dywidenda i tak nałapali ludzi i zawiesili,teraz maja cały rok na skup. mysle ze wkrotce 6 zeta, popytu brak i nie bedzie, bo jest jeszcze wysoko i nikt tu nie bedzie mroził kasy miesiacami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.