Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,20 zł , zmiana od tamtej pory: 171,73%

Re: no to ładnie

Zgłoś do moderatora
z jakiego funda? jaką wy ilością papiera obracacie że 4 k i już funda widzicie he? obserwowałem równoważenie od 16:50 do 17 a wolumenem 300 papiera można było zrobić zamkniecie na 36 , ale ktoś się wkurzył że nie po to pilnował kursu cały dzień żeby jakiś obleś zrobił długi knot oddający nierzeczywisty przebieg sesji.
ps.z tymi dobrymi danymi m/m chciałbym wierzyć że macie racje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LIVECHAT 3,80% 103,80 2020-10-26 17:02:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.