Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,40 zł , zmiana od tamtej pory: -1,45%

Re: No to kaplica - beznadziejne wyniki Q4

Zgłoś do moderatora
Rzeczywiście miałem jakiś błąd w zapiskach. Teraz sam nie wiem skąd mi się wzięło to 1900 :/
Rzeczywiście 2019 wygląda nawet minimalnie lepiej od 2018 jeżeli chodzi o ilość sprzedanych lokali (3602 w 2019 vs 3661 w 2019 - poprawcie mnie jeżeli znowu się mylę). Biorąc pod uwagę wzrost cen rzeczywiście może być lepiej z dywidendą ale nie rozpędzał bym się tak. Obstawiał bym raczej coś w okolicach 12zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 4,40% 95,00 2020-06-05 17:02:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.