Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  97,80 zł , zmiana od tamtej pory: -2,86%

Re: No to kaplica - beznadziejne wyniki Q4

Zgłoś do moderatora
Według oficjalnych danych PAP w 2018 roku, w IV kwartale Dom Development sprzedał 1006 lokali. Nie wiem skąd masz te 1900. W 2019 roku ceny mieszkań poszły w górę około 10% i ludzie kupują większe mieszkania. Wygląda więc na to, że wynik za IV kwartał będzie co najmniej taki jak za 2018. Może lepszy. A dywidenda 14-15 zł na akcję

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 4,40% 95,00 2020-06-05 17:02:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.