Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,85 zł , zmiana od tamtej pory: -27,03%

Re: No to jak tam? Już milionerzy?

Zgłoś do moderatora
A ja jestem wdzięczny za takie posty.
Nie wiem jak mam dziękować, że za darmo przychodzi mentor i nas uczy co robić a czego nie robić i na dodatek jest tak mądry, że wie co każdy akcjonariusz tutaj robi, od kiedy siedzi na danej spółce i jaką ma ilość akcji i nawet zna średnią zakupu do tysięcznych części po przecinku i czy wpadł tu na tydzień czy na rok albo dwa a może i więcej :)))

Ba w ogóle jaki profeta, większość inwestorów tutaj nie jest pewna do jakiej ceny zleci kurs i czy przypadkiem obecny wzrost nie był dopiero pierwszą falą impulsu w supercyklu ale on jako kolejny osobnik z gatunku "pretium octoginta" obstawia cenę 80 groszy za akcję i radzi wszystkim uciekać, ale nie wprost tylko jak na mędrca przystało - między wierszami.

Dziękuję CI mocno za podzielenie się swą mądrością autorze. Twój wpis tak mocno bije twoją inteligencją, że aż mi się zwoje w mózgu wyprostowały jak go przeczytałem.Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILTON -6,90% 1,35 2021-10-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.