Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,16 zł , zmiana od tamtej pory: 2,92%

Re: No, to chyba po korekcie - parę przemyśleń na nast dni

Zgłoś do moderatora
W raporcie, ale raczej na konferencji wynikowej może paść np:
-"popyt na nasz papier cały czas ogromny" (pamiętajcie, że jesteśmy ok połowy 3 kw)
-"niedługo nowe podwyżki"
-"jesteśmy całkowicie niezależni energetycznie i zahedgowani kosztowo"
-"konkurencja ma duże problemy"
-"rozmawiamy z inwestorami"
-"zgłaszamy patent/rozwiązanie"
....
Każdy z tych niusów może wywalić cenę na ATH, ale jak dla mnie najważniejsze, żeby było jak najdłużej tak jak jest - wówczas mamy szansę na ogromne, ale spokojne wzrosty, bez wystrzałów w 1-2 sesje. W kościach czuję jednak, że tu idzie gruba gra na lata...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -1,89% 19,72 2022-11-28 15:49:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.