Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,16 zł , zmiana od tamtej pory: 8,82%

Re: No, to chyba po korekcie - parę przemyśleń na nast dni

Zgłoś do moderatora
Jakby tak powiedzieli, że ta nowa hala szybciej powstanie...to byłby news..a tak podobno na koniec 24. Wg mnie, spółka może mocno urosnac jeszcze. Jak kolejne 2 kwartały będą takie jak te poprzednie, albo podobne, to w przyszłym roku przed samą dywidenda będzie wystrzał do góry. Miałem te akcje po 13zl..coś mnie podkusiło sprzedać, tzn ten shorciarz, teraz już wiem jak tutaj działa.. I nic.. mam wyższa średnia, ale i tak nie ma zle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 0,00% 20,85 2022-12-05 15:27:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.