Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,16 zł , zmiana od tamtej pory: 8,82%

Re: No, to chyba po korekcie - parę przemyśleń na nast dni

Zgłoś do moderatora
Dobry wieczór, wróciłem po ponad roku przerwy i tutaj dostrzegam spokojny wzrost bez konieczności robienia kółek czy codziennej obserwacji. Nie wiem dlaczego spółka jest tak mało popularna na tym forum lecz niech tak zostanie :) A co do przedmówcy odnośnie ATH - po wynikach nie dowiemy się niczego niespodziewanego. Stawiam kurs w okolicach 21.5 po espi. Ciekawy tydzień się zapowiada

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,24% 20,85 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.