Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,16 zł , zmiana od tamtej pory: 9,08%

Re: No, to chyba po korekcie - parę przemyśleń na nast dni

Zgłoś do moderatora
Prawda jest taka, że ten kto skupił zrobił olbrzymia przysługę, czy to ulica czy fundy z ulica. Shorciarz został skupiony, potem podnosił jeszcze akcje wyzej ale też go skupiono. Tzn.ze zanim znowu zbierze akcji na blokady (a to się równa wzrostowi,bo sam napędzi popyt) To akcje spokojnie mogą na 22 wystrzelic. Gdyby się to nie udało, to zbilby To na 16... ja jak widzę takie ukryte zlecenia, to wale na forach, wtedy zawsze ktoś grubszy wskoczy, a bez info nkit nie wie. Dlatego to ukrywają.. a byle grubas nie przyjdzie tutaj kupić 500akcji..bo tak na ukrytym wystawia..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC 2,45% 20,90 2022-12-01 17:00:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.