Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,16 zł , zmiana od tamtej pory: 5,95%

Re: No, to chyba po korekcie - parę przemyśleń na nast dni

Zgłoś do moderatora
Przecież widziałeś, że to wyglądało inaczej. Ktoś postawił zaporę na 18.00, która była zbierana w małych porcjach - po kilkaset akcji, max 10-20 tys. Ale nie dlatego, że to zbierała ulica, tylko inna instytucja woli to zbierać po 500-1000 akcji, bo chce zebrać duzo i zobaczyć czy ktoś po drugiej stronie dokłada i kiedy zapora pęka wywozi kurs do góry. Tam było około 150 tys. akcji i widać było, że leży sporo. Ale po co ktoś, kto chce zebrać dużo ma walić od razu 300 tys. kupno po 18.00, jak ukryte może się cofnąć?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,98% 20,30 2022-12-06 13:32:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.