Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -12,45%

Re: No i wisimy, Present24 zawieszony...

Zgłoś do moderatora
Do 30 czerwca podadzą już raport czyli będzie handel już za miesiąc lub nawet wcześniej.

Zarząd Spółki Present24 SA („Spółka”) informuje, iż dokonuje zmiany terminu publikacji jednostkowego raportu rocznego Spółki za 2021 r.
Zgodnie z raportem bieżącym EBI Spółki nr 1/2022 z dnia 01 lutego 2022 roku termin publikacji jednostkowego raportu rocznego Spółki za 2021 r. przypadał na dzień 31 maja 2022 r.
W związku z powyższą zmianą nowy termin publikacji jednostkowego raportu rocznego Spółki za 2021 r. zostanie podany w możliwie najszybszym terminie jednak nie później niż 30 czerwca 2022 r. O dokładnym terminie Zarząd będzie informował raportem bieżącym ze stosownym wyprzedzeniem wynikającym z regulaminu ASO.
Pozostałe terminy przekazywania raportów okresowych Spółki pozostają bez zmian.
Powodem zmiany terminu publikacji jednostkowego raportu rocznego Spółki za 2021 r. jest stan zdrowia biegłego rewidenta i opóźnienia z tym związane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESENT24 -1,32% 0,11 2022-09-29 13:40:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.