Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,46 zł , zmiana od tamtej pory: 0,40%

Re: No i teraz lecimy na 18 - 16 zł .

Zgłoś do moderatora
Raczej domykają shorty. Zbierają na tym poziomie od kilku dni korzystając z przyzwoitych obrotów. Więcej shortować nie będą bo za duże ryzyko a jest ładna summa zarobiona. Teraz tylko wyjść bez podbicia i mogą zagrać na LONG. Przypominam że spadło już 80% A była to swego czasu największa spółka GPW. Obroniła się przed amazonem A w kryzysie ecomerce jest popularniejsze niż stacjonarne sklepy (taniej zapłacić teraz za paczkę niż jeździsz po sklepach A sprzedający nie musi utrzymywać lokalu).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALLEGRO -2,00% 21,55 2022-09-30 17:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.