Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: No i po bólu, po co było staszyć tym scaleniem?

Zgłoś do moderatora
Cieszy mnie że pamiętasz moje wpisy. Tylko musisz zaznaczyć kiedy był ten wpis, parę miesięcy temu przed wieloma informacjami i w momencie gdy transakcje były w większości zawierane po jednym groszu. Teraz pewnie jak większość obstawiałem w okolicach 2 zł a 2,27 uważam za dobre otwarcie. Jak już jesteś przy moich wpisach to przypomnij sobie co zawsze pisałem o pomyśle scalenia akcji, byłem zawsze za tym, uważając że przyniesie nam i spółce same korzyści i tak będzie.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CALATRAVA -4,17% 0,23 2017-10-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl