Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: -32,09%

Re: no i gdzie te 50 zł?

Zgłoś do moderatora
Z filami bzdury piszesz.
Jakość jest full..
Pozycje są fajne i znajdziesz też kino z ambicjami. Nie to co te g... na netflix na jedno kopyto (ich własne produkcje).
Firma też co roku generuje wyższe zyski w mln zł.
Dlatego papier powinien być znacznie wyżej. Problem jest w tym, że "inwestorzy" to żenada - w sumie chyba nie oczekują zysku z firmy i dywidendy (co powinno być podstawą) tylko marzy im się kosmiczny, niczym nieuzasadniony wzrost kursu, żeby chapnać kasę utopić innych i spieprzać z papiera.
No ale pamiętam, że niektórzy gdzieś w marcu marzyli o 50 zł, część specjalistów wieszczyła nawet 100 zł (chyba sami siebie podbijali).
Na razie tyle...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 18,20 2023-06-07 10:55:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.