Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,88 zł , zmiana od tamtej pory: -38,30%

Re: No i co robicie? Sprzedajecie po 2,01?

Zgłoś do moderatora
Przeciez ten biznes sie własnie kończy , głowni udziałowcy oddadza tyle ile bedzie sie dało . To jest dobra metoda oddania wiecej niz gdyby była dywidenda .

TFI - biznes umierajacy - knf niszczy wszystkich niezależnych zostanie tylko pekao sa i PKO BP i PZU

reszta do wyciecia ,

jezeli kupiles po 4 pln to tez oddaj , szcerze ja bum odsla wrynku po te 1,90 oddasz cały pakiet a nie kawąłek bo potem sie zwali . zjakiegos powodu papier siedzi kolo 1 pln i tam wroci a nawet nizej po umorzeniu .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 3,57% 1,16 2023-02-02 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.