Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,80 zł , zmiana od tamtej pory: 3,07%

Re: no i cena podniesiona przez PSC III do 23.25 zł

Zgłoś do moderatora
Chociaż tak się zastanawiam, czy oferta PSC III pomimo wyższej o 0,25zł ceny jest faktycznie lepsza dla funduszy. PKO Leasing chyba zrzekł się warunków? (poprawcie mnie jeśli się mylę) a w wezwaniu konkurenta są pewne warunki i do tego PKO Leasing szybciej jest w stanie kupić akcje. W sumie nie zdziwię się jak dziś, rzutem na taśmę PKO Leasing wyrówna cenę do 23.25 zł i skończy się licytacja. Zobaczymy czy dobrze kombinuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.