Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  112,70 zł , zmiana od tamtej pory: 7,45%

Re: No hejka. Wzrostów byście chcieli?

Zgłoś do moderatora
Orlen słabnie przez przejęcie Lotosu nie przez wyniki.
A KGHM zobacz co się dzieje... miedź na minusie a my odreagowujemy... brakuje przebicia przez miedź 360 tak z pompą... jak TGV zeby minęła 360.... jeśli to się wydarzy i usiaki nic nie spierd... do wyników 125-130

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 2,45% 121,10 2022-12-05 16:02:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.