Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: No dzieciaczki, szykuje się gduby odpał

Zgłoś do moderatora
no właśnie też tu kiedyś napisałem że skup to tylko marazm dla kursu... ale chyba nie na tym walorze... najlepiej żeby bujało przez rok 0.85-1.25zł to by mi pasowało o tak:D

ale tak na poważnie, jak chcą skupić 4,8m akcji za 4,8m zł to średnią musieliby mieć poniżej złotówki... mnie się wydaje że tutaj skup będzie pod wzrost kursu tak jak to swego czasu na idm-ie było jak szedł bodajrze z ok 2zł 3,60... tutaj może być podobnie... bo kurs na dnie i teraz powinno być tylko lepiej... najważniejsze że 0,85 zadziałało poprawnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 2,42% 3,38 2022-07-07 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.