Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,85 zł , zmiana od tamtej pory: 0,26%

Re: Niniejszym gaszę światło

Zgłoś do moderatora
Nie masz niestety racji. Zgłoszone sprzeciwy dają jedynie podstawę złożenia pozwu o uchylenie lub unieważnienie powziętej uchwały. Jeśli poza głosowaniem przeciw i prośbą zaprotokołowania nic nie zrobisz to uchwała przechodzi. Poza tym KNF patrzy zero-jedynkowo. Czy osiągnięto pułap umożliwiający wykup przymusowy czy też nie. Na dzień 22 listopada obowiązywał pułap 90%. Ustawa podpisana 5 /11 ogłoszona w dzienniku ustaw dopiero 15/11, zaczęła obowiązywać 29/11. Polecam telefony do KNF, może uda się coś zdziałać..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.