Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,86 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Niniejszym gaszę światło

Zgłoś do moderatora
Osiągnęli ponad 90% w terminie vacatio legis.. Teraz mają 3 miesiące na przeprowadzenie skupu przymusowego. Zakładam, że jak tylko dopięli transakcję w piątek 22/11/19 wystąpili do KNF z informacją o przymusowym.. Licząc 14 dni roboczych za trochę ponad tydzień dowiemy się o wyciśnięciu. Stąd dzisiejsza informacja o zastawie na akcjach. Chłopaki zbierają kasę i poszło! Jest scenariusz, że KNF ich przetrzyma >3 miesięcy i się nie załapią na próg 90% ale w mojej ocenie marne szanse.. Tak jak w temacie. Gasimy światło. Za 2 tygodnie kaska za akcje najbardziej wytrwałych na koncie..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.