Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,75 zł , zmiana od tamtej pory: -52,24%

Re: NIKT TEGO JUŻ NIE POWSTRZYMA.PRZYKRO MI.KIERUNEK+200 ZŁ/1 AKCJĘ.

Zgłoś do moderatora
Wiesz ile kosztują magazyny energii?
Obecnie magazyny energii dla prosumentów mają ROE>30 lat - bez sensu.
Rynek idzie nie w kierunku dedykowanych magazynów energii, tylko w kierunku wykorzystania najsensowniejszych rozwiązań, tj. wykorzystania do buforowania sieci/jako magazynów - baterii z samochodów elektrycznych, tych, które są zamontowane w pojazdach, a w przyszłości adaptowanych z akumulatorów o zmniejszonej sprawności (z rynku wtórnego).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 1,27% 8,00 2022-05-24 16:45:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.