Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  104,00 zł , zmiana od tamtej pory: -91,29%

Re: NIKT TEGO JUŻ NIE POWSTRZYMA.PRZYKRO MI.KIERUNEK+200 ZŁ/1 AKCJĘ.

Zgłoś do moderatora
Szanowni,

Módlmy się o to aby rząd zaczął wspierać magazynowanie energii. Dlaczego ?
Mój dobry znajomy, który jest pracownikiem firmy Columbus Energy poinformował mnie, że w najbliższym czasie podana zostanie informacja, iż Columbus Energy będzie budował magazyny energii. Własne magazyny energii pozwolą uwolnić się od prowizji pobieranych przez Tauron, który na dzień dzisiejszy zajmuje się magazynowaniem ich energii. Pozwoli to nie tylko na skokowy skok zysków ale na stworzenie Tauronowi dużej konkurencji co Columbus postawił sobie za zadanie. Columbus wprowadził już do sprzedaży magazyny energii z gwarancją żywotności 6000 cyklów co ma być przełomowe na naszym rynku.

W najbliższym czasie przeczytamy również o nawiązaniu współpracy z BP oraz wejście w sprzedaż ładowarek samochodowych.

A wyniki za q2 ? Ja wyniki +/- znam. Przekonacie się sami.

Jeśli nie musicie - nie sprzedawajcie akcji. W przyszłym roku tu naprawdę będzie grubo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 0,44% 9,06 2022-05-13 17:03:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.