Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,16 zł , zmiana od tamtej pory: -0,93%

Re: Nieudana premiera FT3 jest już prawdopodobnie w cenie.

Zgłoś do moderatora
Albo gdy mówią ze oszust liczy karty. To ma być oszustwo? Czy w tym USA padli na łeb? Gdy ktoś ma łeb na karku i potrafi zapamiętać układ kart to czy jest przestępcą? Bo nie przegrywa w kasynie tylko wygrywa. W tym USA chyba rządzi mafia kasynowa ze oni takie rzeczy uznają za przestępstwa.
Np grasz se w pokera ze znajomym nie chowa kart po rękawach ale je liczy i wielkie przestępstwo. Bo on policzył karty a kto inny nie potrafi bo za głupi. Przestępstwo w kasynie to być mądrym?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE -4,89% 2,14 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.