Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,16 zł , zmiana od tamtej pory: -0,93%

Re: Nieudana premiera FT3 jest już prawdopodobnie w cenie.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-21 o godz. 23:41 -dareczek- napisał(a):
> Grałeś kiedyś w ruletkę?Czarne czy czerwone?Parzyste czy nieparzyste?

Nie lubię gier gdzie wszystko zależy od przypadku. No chyba ze się jak ten niby oszust wielki z USA gdy jeszcze ruletki były fizyczne a nie w komputerach. Tam se taki gościu popatrzył na ruletkę w kasynie zapisał co najczęśćiej wypada a potem to obstawiał. Zawsze się coś wyżłobi wykrzywi i gdzieś jest wieksze prawdopodobienstwo. Nie rozumię tylko czemu w USA gościa nazywają oszustem. Gdy ktoś ogra kasyno to oszust? Moim zdaniem uczciwie. To wina kasyna ze mają starą ruletkę wyżłobioną.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUJUBEE -4,89% 2,14 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.