Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,80 zł , zmiana od tamtej pory: 9,75%

Re: niereformowalny zarząd

Zgłoś do moderatora
Nie uchyla się tylko będzie to robił ratalnie przez kolejne lata "w formie rat za zakup EZW".

Tutaj płotki z giełdy zostały przysłowiowo "wyruchane" bo tym samym Zarmen zapewnił sobie zysk Remaku w 100% przez kolejne x Lat.

Brawo dla Koncewicza.

A ciemna masa niech kupuje akcje.

Swoją drogą to Remaku już niema - pozostał Energomontaż pod nazwą Remaku ( "w praktyce").
  • niereformowalny zarząd Autor: ~bb
  • Re: niereformowalny zarząd Autor: ~Remakowiec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK 0,00% 12,95 2019-04-18 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.