Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,80 zł , zmiana od tamtej pory: -27,97%

Re: Niemieckie plany Onde

Zgłoś do moderatora
Dla mnie Onde to ciekawa propozycja na longterm. lubię spółki zdolowane z 26zl na 11zl gdy wiemy jakie są przyczyny spadków. Tak kiedyś było z Mercator. Spadał z 20zl na 7zl bo wyniki były słabe i budowa fabryki rękawic. Potem jak było wszyscy pamiętają. Tu też mamy zdołowana spółkę z perspektywami odrodzenia. Do tego mały FF. Oczywiście całej kasy nie postawie na Onde ale w portfelu mam. Cały czas czekam na KGHM po 60zl i pkobp po 18zl :) No i spekulacyjnie coś tam na krótko kupię jak Bumech czy Bogdanka. Żal Orlen bo miałam po 67zl i sprzedałam po 72zl :(. Lubawa cały czas trzymam i liczę na niespodziankę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE -0,32% 9,22 2022-11-29 15:58:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.