Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,45 zł , zmiana od tamtej pory: 25,84%

Re: Niekorzystne zmiany na rynku Pv

Zgłoś do moderatora
jakiś rozchwiany jesteś. Sam stawiasz wątek o nowych przepisach nt. paneli po czym po odpowiedzi na ten właśnie temat, wyjeżdżasz z jakąś Teslą czy promami kosmicznymi .... nie pisałem ani o promach ani o tesli tylko o PANELACH i o fakcie, że nie tylko w PL się je montuje i, że polskie firmy nie są ograniczone w działaniu do terytorium PL.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 6,05% 13,15 2021-10-15 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.