Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: niejaki mirosław napisał...

Zgłoś do moderatora
No nie. Żeby cokolwiek żądać to trzeba najpierw wiedzieć ile jest warte. Dlaczego 22?, a nie 2 czy też 222 lub 2222 albo 22.222? Ja na podstawie raportów Spółki przy kursie 10 PLN przed scaleniem stwierdziłem że minimalna cena akcji to 1.000 PLN co na dzisiejsze 16.000, a jak wiemy po ukrytym raporcie przez Zarząd McD tę wartość należy zwiększyć dwukrotnie czyli daje to 32.000PLN. Reasumując Twoje wyliczenie przy moim jest śmieszne także jak uważasz, że 22 PLN jest Ok to sprzedawaj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.