Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: niejaki mirosław napisał...

Zgłoś do moderatora
powtarzam jeszcze raz jak zobacze kase na koncie uznam sprawe za zamknieta mam akcje jak wy ale to jedyny sposób zeby sprawiedliwosci stało sie zadosc kasa na konto i bierzcie se je w cholere, a nie jakies wpisy na forum które zyje juz 3 lata po wykluczeniu z obrotu fenomen jakis w skali swiatowej, ostatni zakup po 2,16 i tyle mi oddac zlodzieje plus za kazdy rok oszustw i kłamstw kolejne dwa to daje 22 i tyle moge wziac i splunąć na was a jak nie to nie i tez przezyje bo to polszka taka złodziejska i kazamaty smierdzące nigdzie powtarzam nigdzie na swiecie nie ma takich beretow zeby dymac akcjonariuszy w swietle prawa a jak wiadomo ze tak sie stało to kto jest na szczycie tej ukladanki ze nawet aparaty prawa nie ruszaja tej wydmuchy proste odpowiedz pytaniem retorycznym pozostaje, pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.