Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: niejaki mirosław napisał...

Zgłoś do moderatora
Ale kto wierzy w te brednie killera ? dzieciaki żaby :))) nikt normalny nie wierzy w te brednie bo sa to kolejne kłamstwa wypisywane nie przez żabę a jego posłańca killera/mirosława !! Szukają naiwniaków aby dali się nabrać na kolejne kłamstwa a dokumentów jak nie było tak dalej nie ma !!! Zapytajcie czy już pokazał żaba dokumenty ? bo milczą w tym temacie !! Zauważcie że jak napiszę ktoś pozytywny wątek że 18 zł lub dywidenda to od razu uaktywniają się troolleee żaby aby inni myśleli że tak będzie jak pisze trolll żaby !!! Nie dajcie się nabrać bo nikt wam nie żadnej kasy a jak już piszę trollll żabi że dostaną wszyscy poza PAM to już nas smiech ogarnia na maxa :)))) może jeszcze im Inwestor wiadro ropy da na droge :))) to tylko pokazało że trollll żaby killer /makler wie że grunt pod nogami im się pali i teraz próbują kolejne kłamstwa wymyślać !! tylko że nikt nie da się nabrać na te kity i kłamstwa żaby i jego trooolliii !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.