Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,10 zł , zmiana od tamtej pory: -37,69%

Re: Niedowartościowana Biomaxima-https://biomaxima.com/100-szybkie-testy

Zgłoś do moderatora
Człowieku nie to forum! Poza tym o ich testach już wiadomo od chyba 2tygodni, wzrost już był, spóźniłeś się. Poza tym zobacz na forum, już wrzucano link że te ich testy są niedokładne (wykrywa ok20% zarazeń, jak nie wykryje to i tak trzeba zlecić dokładniejsze) co przyznał sam prezes. Zrobią lepsze to pójdą do góry, ktoś ich wyprzedzi (a teraz konkurencja jest mega) to poleca do poziomu z którego startowali czyli 4-5

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,50% 20,00 2022-01-27 12:42:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.