Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,27 zł , zmiana od tamtej pory: 11,60%

Re: Niedługo Tauron po 20zl.

Zgłoś do moderatora
Ten komentarz zupełnie nie dotyczy tego wątku, proszę go usunąć. Dodatkowo o Pani Karwot wszyscy wiedzą tyle ile przeczytają w tych wszystkich artykułach, które ją oczerniają, w rzeczywistości jest to osoba bardzo lubiana w Knurowie, społeczność ją szanuje bo wiele dla Nas zrobiła. Nie piszcie takich rzeczy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,27% 3,66 2021-10-21 17:03:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.