Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 20,49%

Re: Niech się wypowiedzą znawcy którzy mi nie wierzyli

Zgłoś do moderatora
Zobacz na dogrywkę królem jest 2000 Na poziomach następnych tj 1,248 także 2000.Pisałem wielokrotnie i wstawiałem linki z interii z arkuszami zleceń ze jest Sypacz na każdym poziomie.Zlecenia stały nawet z data wystawienia miesiąc wstecz.Nikt normalny nie wystawia tak zleceń ale on ma tego tyle ze nie rozdrabnia się zbytnio.On blokował dzisiejsze wzrosty.Przy 0,7 to trwało 4 miesiące.Także napewno ma jeszcze akcje.Mimo wszystko sesja na plus bo 1,1 mln papiera zmieniło ręce a to biorąc pod uwagę 85 mln akcji w wolnym obrocie całkiem ładny wynik dający około 1,5%.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,80% 1,47 2021-10-27 10:32:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.