Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,47 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Niech każdy pamięta jak najlepiej acjonariuszy wykiwac

Zgłoś do moderatora
Pamietajcie tą spólke i prezesa jako przestroge że farbowane lisy mają sie w POlsce dobrze i wyplenić ich nikt nie bedzie mógł. ten prezes oszukał dzieki swoim sztuczkom z selektywnymi informacjami wielu akcjonariuszy, i jest winny wielo milionowym stratom, które pośrednio dokonał. Dlaczego ktoś taki z Amber Gold siedzi a ktoś inny kto też oszukiwał manipulując informacjami nadal jest na wolności ba zarządza nadal firmą, firmą której częśc sprzedał akcjonariuszom a potem ich z tej części ograbił!
  • Ktoś wyjaśni? Autor: ~xxx
  • Re: Niech każdy pamięta jak najlepiej acjonariuszy wykiwac Autor: ~honolulu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTEGERPL 0,04% 48,47 2017-05-24 16:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.