Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: niebawem wprowadza na rynek 12mln akcji o nominale 0,10zl !!

Zgłoś do moderatora
Cena nominalna nie jest cena emisyjną tak jak juz kolega wczesniej pisał, więc 10 groszy to cena nominalna akcji .
2 miliony to był przerzut , o godzinie 8,55 było tylko na sprzedaży 2,2 mln na kupnie nie było nic.Wystarczy śledzić notowania.Trzeba też czytać raporty by mieć przejrzystą opinię o spółce
lub czytać komunikaty
https://www.bankier.pl/wiadomosc/KOPAHAUS-Opinia-Zarzadu-Korporacji-Budowlanej-Kopahaus-S-A-w-sprawie-ksztaltowania-sie-kursu-akcji-Emitenta-3063923.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOPAHAUS 0,00% 0,01 2015-10-29 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.