Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: 15,79%

Re: Nie znamy godziny, ani dnia jak .......c.d.n.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-04 o godz. 22:51 ~Dr_Watson napisał(a):
> Tak długo, jak długo spocony knur będzie w spółce,
> tak długo nic z Resbuda nie będzie.

Ej, skąd macie takie info? Ja tego nigdy nie słyszałem a śledzę ich na bieżąco. Teraz są tam nowi właściciele, więc pewnie jest inaczej, a poza tym Resbud już dawno zapomniał, że Patrowicz kiedykolwiek tam był. A jak nie wierzysz to sprawdź: https://resbud.se/o-nas/#akcjonariat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 0,00% 0,88 2021-05-18 14:53:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.