Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,60 zł , zmiana od tamtej pory: -27,54%

Re: nie zaskoczy mnie nowe ATH do końca roku... dzięki OM

Zgłoś do moderatora
gra przy 773 opiniach sprzedała się w ilości 34,5 tys sztuk nie licząc dlc....teraz mamy 814 opinii...z weekendu w granicach 80 proc...jak na ea całkiem zacnie...a uwzględniając śmieszną kapitalizację spólki to szokująco dobrze się sprzedaje....a to przeciez ledwo ea...gra na lata z coopem konsolami....tu kapitalizacja 200 mln minimum powinno już być...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -1,96% 20,00 2024-02-23 15:48:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.