Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,40 zł , zmiana od tamtej pory: -14,53%

Re: nie zaskoczy mnie nowe ATH do końca roku... dzięki OM

Zgłoś do moderatora
Czyli wracamy przynajmniej tam gdzie kurs był przed paniką ,a z wykresu na stronie do której podaje linka wynika, że kurs akcji Pyramid znajduje się prawie na historycznych minimach ,więc potencjał do powrotu w okolice 50 zł. , lub powyżej jest ogromny, zwłaszcza po tych informacjach, które napłynęły w komunikacie Espi od zarządu spółki .

https://www.biznesradar.pl/notowania/PDG#max_candle_lin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -1,96% 20,00 2024-02-23 15:48:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.