Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: -2,94%

Re: nie zabijcie sie o akcje, ale rwanie

Zgłoś do moderatora
Dokładnie. Jestem na wakacjach, ale czytałem raport, bardzo dobry. Znowu zysk z operacyjnej, plus ma nieruchomościach w końcu coś drgnelo i dobre zmiany. Ten kwartał będzie bardzo dobry. Jak jeszcze się uprawomocni wszystko to już w ogóle. Także i tak podtrzymuje moje ponad 1.2zl do końca roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,54% 0,66 2022-12-05 15:53:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.