Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,10 zł , zmiana od tamtej pory: 18,09%

Re: nie oszukujmy sie

Zgłoś do moderatora
czym tu się ekscytować takie numery są możliwe szczególnie przy takiej płynności , popyt się obudził spółka została zauważona po takim spadku i wyciągnięciu , świeczka ładnie wygląda i tyle w temacie , co do wyników spółka ewidentnie dostała na covidzie wyniki pokazała niezłe jak na skalę problemów baza więc nisko kurs nisko czego więcej oczekiwać , mogą robić takie numery to się dokupi cel 22 zł. w pół roku to tak pesymistycznie i nie piszcie od kiedy jestem na giełdzie bo pewnie niektórych nie było jeszcze na świecie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LSISOFT -2,63% 16,65 2021-06-14 16:45:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.