Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: -1,71%

Re: NIE ODDAWAĆ ZA PÓŁ DARMO - GRUPA

Zgłoś do moderatora
Cena wezwania oddaje wartość spółki w odniesieniu do przychodów, zysków i wartości księgowej z ostatnich kwartałów. Natomiast nie uwzględnia perspektyw, rozwoju i tego, że wyniki będą coraz lepsze. Choćby z tego powodu, że mimo epidemii rynek farmaceutyczny i spożywczy, a też kosmetyczny (środki higieny) będą miały nawet większe zapotrzebowanie na opakowania niż wcześniej. Wystarczy spojrzeć co się dzieje w sklepach i aptekach.
Stąd myślę, że fundusze chcą ugrać 15-20% więcej. Realne moim zdaniem jest 45,5 zł. Czyli tyle ile menedżerowie mogą jeszcze dostać.
20 marca wyniki. Myślę, że zaraz po nich będzie komunikat o podniesieniu ceny wezwania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK -0,25% 40,20 2020-04-24 15:29:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.