Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Zgłoś do moderatora
Nawet nie wiesz jakim trzeba być wieśniakiem ~jaaa [78.133.202.*], by kogoś obrażać nie znając go. Na twoje usprawiedliwienie jest jedynie fakt, że NIGDY W ŻYCIU na swojej drodze życiowej nie spotkałeś żadnej osoby, która nauczyłaby cię co to kultura.

Pisząc posty nie bronię karka, jestem daleki od tego. Ja po prostu nie walczę z nim, bo z góry wiem, że walka ta jest przegrana przez takich jak ja, ponieważ kark ma tyle atutów w ręku, że nikt (nawet wszyscy drobni) nie podskoczą mu. Kark ma dostęp do poufnych informacji nie mówiąc już o posiadaniu większości akcji skotana, która to sytuacja powoduje, że może sterować kursem do woli.

Tu trzeba skupić się na własnej strategii, a nie na walce z karkiem i ... o tym właśnie piszę.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKOTAN 0,00% 0,45 2017-10-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl