Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,96 zł , zmiana od tamtej pory: 23,31%

Re: Nie ma pod co rosnąć. Dywidendy nie płacą a zyski nie robią wrażenia

Zgłoś do moderatora
Cena akcji do zysku c/z najkorzystniejsza ze wszystkich ukrainskich spółek i nie tylko.
Strategiczny inwestor espi z 2025roku (nie pamietam kiedy) - daje też do myślenia - ktoś kupił 700 tyś akcji (napewno po sprawdzeniu dokumentów i planów spółki w większym stopniu niż my możemy)
Oczywiście wojna trzyma kurs w ryzach - ale ona się kiedyś skończy
Wszystkie aktywa po zachodniej stronie dniepru (czyli bezpieczne)
Przyszłość zapowiada się bardzo dobrze.
Ale oczywiście tylko jeden z Nas ma racje - mam nadzieje, że ja :)
Zresztą na giełdzie zarabiaja tylko Ci którzy inwestują tam gdzie inni się boją a grunty rolne podrożały o 50 % na Ukrainie - także rynek rolniczy już przestał się bać wojny i to najbardziej drożeją w bliskiej lokalizacji KSG AGRo

https://ubn.news/pl/ceny-gruntow-rolnych-w-roznych-regionach-ukrainy-roznia-sie-o-ponad-900/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 0,27% 3,65 2025-10-31 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.