Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,02 zł , zmiana od tamtej pory: 29,95%

Re: Nie ma co liczyć na KPO przynajmniej do połowy 2022

Zgłoś do moderatora
na szczęście jest jeszcze inny Świat wolny od komuchów łunijnych i kasy mają dużoooooo wincy nisz te oszołomy łunijne, ktorym Bóg im rozum odebrał . Więc Morawiecki tam dostanie kasy ile zechce na kolej i CPK i jeszcze będzie na 1000+ tak że ryżemmu szczęka opednie a wam odjedzie torpol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 4,57% 16,92 2022-05-27 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.