Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: 8,70%

Re: NIE MA AKCJI W OBIEGO MOŻNA ZROBIĆ Z KURSEM WSZYSTKO !!!

Zgłoś do moderatora
Unified Factory finalizuje kolejne umowy w Iranie

Warszawa, 10.05.2021 (ISBnews) - Unified Factory -finalizuje rozmowy dotyczące kolejnego kontraktu w Iranie, tym razem w sektorze bankowym, podała spółka. Liczy na kolejne wdrożenia po zniesieniu gospodarczego embargo na ten kraj.

"W Iranie spółka zrealizowała do tej pory 48 wdrożeń dla administracji publicznej w ramach świadczenia usług komunalnych, z których korzysta już setki użytkowników. Obecnie Unified Factory finalizuje rozmowy dotyczące kolejnego kontraktu, tym razem w sektorze bankowym" - czytamy w komunikacie.

Wdrożenie ma dotyczyć rozwiązań technologicznych, realizowanych z wykorzystaniem modułów platformy Customer Service Automation (CSA) w 32 oddziałach banku. Ma polegać na zastąpieniu rozwiązania PBX (wewnętrznej centrali telefonicznej) systemem contact center (jeden z modułów platformy CSA, wykorzystujący mechanizmy automatyzacji komunikacji) co wydatnie obniż koszty połączeń i poprawi jakość usług bankowych dzięki wprowadzeniu m.in. rozwiązań automatyzujących kontakt z klientami, podano również.

"Unified Factory korzysta na zniesionym embargo w Iranie i pozyskuje nowe kontrakty. Z kolei wartość światowego rynku oprogramowania automatyzującego obsługę klienta szacuje się na 10 mld USD. Sukces Live Chat dowodzi, że polskie spółki technologiczne mają szansę na rynku globalnym. Potwierdza to także kilkaset projektów jakie do tej pory zrealizowaliśmy. Ofertę Unified Factory wyróżnia dodatkowo innowacyjne zastosowanie algorytmów pamięci asocjacyjnej, która umożliwia automatyzację obsługi klienta, zwiększające efektywność pracy w obsłudze klienta nawet o 80%" - powiedział prezes Unified Factory.

Unified Factory jest producentem i globalnym dostawcą technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta, działającym obecnie na 7 rynkach świata. W planach na 2021 r. spółka zakłada wejść z ofertą na kolejne 11 rynków zagranicznych (m.in. Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, kraje skandynawskie).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.