Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,49 zł , zmiana od tamtej pory: 114,96%

Re: Nie kupywać tego śmiecia

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-08-08 o godz. 07:12 ~TK napisał(a):
> Co za ulga jest wejść na forum i nie widzieć już tego typu wpisów. Ciekawe czy cina albo kendal mają akcje, swego czasu dużo tu się produkowali jak to spadnie do 1-3-5zl "bo tak".

Zaspokoje Twoją ciekawość, nie mam akcji CDA , bo jak pisałem niejednokrotnie to nie są poziomy do zakupów.
Wczorajsza podbitka pod wyniki właśnie dobiega końca ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 4,88% 20,40 2022-06-27 12:32:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.