Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,20 zł , zmiana od tamtej pory: 125,61%

Re: Nie kupywać tego śmiecia

Zgłoś do moderatora
zysk netto po półroczu 0,30 zł/ na akcje, za cały rok można się spodziewać 0,60-0,80 zł .
Spółka wyceniona na C/Z 20 w takim wypadku powinna kosztować 12-16 zł za akcje i w tym przedziale cenowym będą was karmić fundamentaliści. w mojej opinii do 10 zł jest tanio. Dobrego dnia i zysków !!! pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,82% 18,50 2022-07-06 13:15:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.