Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: 239,39%

Re: NIE dajcie się złapać na te dzisiejsze "WZROSTY"

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-12 o godz. 14:14 ~MaxiKaz napisał(a):
> się wszystko zgadza NIESPOKOJNY !!!!!!!!!!!
> lepiej tego nie tykać nawet długim kijem ,..........
> moja babcia mówiła , żeby nie dotykać gó.... bo będzie (jeszcze większy) smrodek ,....
> tu już akcjonariat został przetrzepany przez RODZINĘ b. na wszystkie sposoby : np. opcje walutowe, splity akcji, "udane" inwestycje w buty, sklepy itp itd

i to jest najwłaściwsza odpowiedź na te obecne "wzrosty"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANWIL 23,89% 2,80 2020-06-02 16:36:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.