Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,95 zł , zmiana od tamtej pory: -11,63%

Re: Nie dajcie się wyleszczyć

Zgłoś do moderatora
Spokojnie. Dziś po raz pierwszy od paru dni znowu ruszyła akumulacja. Obroty całkiem spore.
Zbliżamy się moim zdaniem do wyjątkowego okresu w dziejach firmy, więc sprzedawać jeszcze nie pora.
Zresztą sprzedawać na dołku? :)
Moim zdanie nie będzie już możliwy spadek kursu. Bardzo silne obroty, silna wymiana, i zebranie wszystkiego przy odpowiednio niskim poziomie. Zresztą, też bym to zebrał, gdybym miał środki. Zobaczymy jutro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -1,97% 27,35 2021-11-26 17:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.